Воплі Відоплясова – ‘Мана’

Гурт «Воплі Відоплясова» на День Святого Миколая потішив фенів новим кліпом – містичною і загадковою «Маною».

Образи головних героїв у новому відео зіграли Устим та Олеся Скрипки. Казкові події у кліпі перетинаються з реальністю в Україні. Дітлахи, немов воїни, йдуть таємним крижаним лісом, оминають перешкоди на своєму шляху, долають ворогів, отримують таємничі знання і, зрештою, знаходять переможне кохання.

Воплі Відоплясова

«Наше українське диво – це діти. Вони розумніші і часом мудріші від нас. У День Святого Миколая хотілося наголосити, що саме це чарівне диво врятує Україну та світ від мороку холоду, – ділиться думками Олег Скрипка. – Як батько двох синів та двох доньок переконаний, що саме діти своїм чистим серцем та світлими мріями здатні врятувати цей недосконалий всесвіт. Лише завдяки дітям ми знаходимо добро у серці, пробуджуємо щирість, любов і переможну силу».

Режисером кліпу виступив Радіслав Лукін. За його словами, в процесі монтування кліпу його творці «були пронизані відчуттям перетину сюжетів казкової і реальної України».

«Мана» є першою з дилогії кліпів. Продовження історії шукайте в кліпі «Диво».

Воплі Відоплясова

 

Оставить комментарий

 
 
 
 

Meloman.TV

Свежие видеоклипы, музыкальные новинки, новости музыки и кино, главные музыкальные даты, анонсы музыкальных событий, разные стили и направления, ежедневное обновление

Контакт: meloman.tv@ukr.net

Комментарии зрителей