The Stone Roses – ‘All For One’ (Audio)

Реюніон The Stone Roses виявився більш довготривалим і плідним, ніж будь-то міг вважати. Днями ветерани альт-року анонсували вихід нового студійного альбому – першого за більш ніж 20 років, – і підтвердили свою рішучість, відразу презентувавши й новий сингл – «All For One».

Нагадаємо, за свою майже 30-річну кар’єру рокери видали лише два альбоми: «The Stone Roses» (1989) та «Second Coming» (1994). Після виходу останнього гурт розпався і воз’єднався тільки 2011-го року – заради низки концертів.

The Stone Roses / Dennis Morris

Відтепер музиканти зможуть нарешті долучили до старих пісень і зовсім нові – на радість фенам і заради власного задоволення.
А презентувати їх буде де: The Stone Roses наразі оприлюднили серію концертних дат влітку цього року.

І можливо, що кількома новими піснями справа не обмежиться: реліз нової платівки гурту також очікується влітку цього року. Відомостей про неї поки що немає. Відомо лише, що «All For One» записувався в Church Studios у Лондоні і продюсувався знаним Полом Епвортом (Адель, Лана дель Рей, U2, Пол Макартні, Primal Scream та ін.).

The Stone Roses

 

Оставить комментарий

 
 
 
 

Meloman.TV

Свежие видеоклипы, музыкальные новинки, новости музыки и кино, главные музыкальные даты, анонсы музыкальных событий, разные стили и направления, ежедневное обновление

Контакт: meloman.tv@ukr.net

Комментарии зрителей