С.К.А.Й – ‘Україно’

Гурт С.К.А.Й записав рок-версію пісні «Україна», яку класик української музики Тарас Петриненко написав у 1986-му році і яка давно вже перетворилася на неофіційний гімн нашої країни.

За словами фронтмена гурту Олега Бобчука, музиканти звернулись до автора і Петриненко дав особисту згоду на переспів композиції. Що з цього вийшло, слухайте тут.

С.К.А.Й.

«Це дуже красива і глибока пісня, слова якої знає більшість людей нашої країни, – коментує Олег Бобчук. – Композиція дуже близька мені по духу і настрою, думаю, як і багатьом українцям. Я вважаю, що її повинні знати всі покоління, це вічна пісня. Саме тому ми зробили рок – кавер, таким чином пісня знайшла інше, більш сучасне звучання. Спасибі Тарасу Петриненко за можливість зробити рок – версію пісні «Україно»».

Нагадаємо, на початку цього року С.К.А.Й записали кавер ще однієї відомої пісні – «Мы ждем перемен» Віктора Цоя та «Кіно».

 

Оставить комментарий

 
 
 
 

Meloman.TV

Свежие видеоклипы, музыкальные новинки, новости музыки и кино, главные музыкальные даты, анонсы музыкальных событий, разные стили и направления, ежедневное обновление

Контакт: meloman.tv@ukr.net

Комментарии зрителей