Антитіла – ‘TDME’

Гурт «Антитіла» зняв міні-фільм на тему радянської минульщини – і присвятив його людському подвигу і силі волі. В основу «TDME» покладена реальна історія радянського океанолога Станіслава Курилова, який в 1974-му році зумів втікти на Захід, – причому дуже нестандартним чином. Він зіскочив з борту круїзного лайнера поблизу Філіппін і плив до берега майже 100 кілометрів.

За цими подіями була написана книга «Один в океані», яка й надихнула «Антитіла» й режисера Радіслава Лукіна. Робота над кліпом тривала протягом місяця. Роль Курилова виконав Олімпійський чемпіон, пловець Олег Лісогор. За словами пловця, ідея кліпу йому дуже сподобалася, і він би повторив подвиг головного героя у гонитві за своєю мрією, не роздумуючи.

Антитиіла

Заради зйомок група викупалася у холодному морі при температурі + 5С. За словами фронтмену гурту «Антитіла» Тараса Тополі, з моменту ідеї кліпу до її втілення минуло не більше тижня. «Сама ідея виникла, коли вже було, м’яко кажучи, не до купання. Але нас це не зупинило. Участь Олега у кліпі було очевидним, враховуючи ту реальну історію, що ми знімаємо. Це відчайдушна історія людського пориву, проходження до мрії. Герой цієї історії проплив сто кілометрів і, звичайно ж, нам в голову відразу прийшов наш видатний плавець, який неодноразово перемагав на світових змаганнях. Ми йому подзвонили не вагаючись! Правда, якщо чесно, коли я з Олегом спілкувався в перший раз, то всього лише натякнув, що доведеться поплавати у Чорному морі, не розголошуючи подробиць», – говорить Тарас.

Музикант стверджує, що вчинок Курилова вразив його своєю відчайдушністю і силою волі. «Вчинок Курилова для мене уособлює все те, що відбувається зараз в нашій країні. «Ми намагаємося звільнитися від тих радянських фантомів неймовірними зусиллями, через помилки й випробування. І зараз вся наша країна і кожен з нас пливе свої сто кілометрів у відкритому океані буквально з акулами», – вважає Тарас.

Зйомки кліпу «TDME» відбувалися поблизу Одеси та судноремонтному заводі в Іллічівську.

 

Оставить комментарий

 
 
 
 

Meloman.TV

Свежие видеоклипы, музыкальные новинки, новости музыки и кино, главные музыкальные даты, анонсы музыкальных событий, разные стили и направления, ежедневное обновление

Контакт: meloman.tv@ukr.net

Комментарии зрителей